0918 683 931

ČO NADIZAJNUJEME, TO AJ

VYTLAČIME A VYROBÍME

Bez profesionálneho tlačiarenského parku by sme iba ťažko pokryli množstvo produkcie našim klientom. Vytlačíme grafiky na profesionálnych strojoch. Vyfrézujeme, vygravírujeme čokoľvek. Náš výrobný park je pripravený napĺňať aj tie najzložitejšie požiadavky.

POZRITE SI NÁŠ TECHNOLOGICKÝ PARK

Používame výrobné technológie pre realizáciu marketingových aktivít od profesionálnych svetových výrobcov (FUJI, Xerox, Roland, Heidelberg, Epson) Nízkonákladovú čiernobielu aj farebnú tlač realizujeme na digitálnych zariadeniach Xerox, kde pre Vás vytlačíme vizitky, pozvánky, plagáty, nálepky. Spracujeme Vaše brožúrky, publikácie aj na počkanie, prípadne od večera do rána...

Naše veľkoplošné zariadenia pre Vás potlačia PVC plachty, bannery, interiérové aj exteriérové samolepiace fólie, papiere, citylighty, perforované fólie vo fotografickej kvalite Tlačivá, letáky, hlavičkové papiere, kalendáre, vizuály, pohľadnice, časopisy, knihy a iné periodiká a publikácie tlačíme pre našich zákazníkov na najmodernejších ofsetových strojoch. Svojím zameraním ponúkame komplexné služby od ideového riešenia, marketingových prostriedkov, grafického návrhu až po zhotovenie finálneho produktu. Naše schopnosti a komplexná ponuka našich služieb oslovili viacero dnes už našich stálych a verných klientov.

NOVINKY 2020


GRAFICKÁ PRÍPRAVA


DIGITÁLNA TLAČ


GRAVÍROVANIE


UV TLAČ PRIAMO NA RÔZNE MATERIÁLY


VEĽKOPLOŠNÁ TLAČ


OFSETOVÁ TLAČ


CTP


DOKONČOVACIE SPRACOVANIE


FOTOGRAFICKÁ TECHNIKA - ATELIÉR